Складов служител - Производствена база
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме Промот ООД - производител на алуминиева дограма, щори, комарници, прахово боядисване.
Оперираме както на българския, така и на европейския пазар вече повече от 10 години.
Имаме собствена производствена база, в която поддържаме последни технологии в производството и най-високо качество спрямо международните стандарти.

Отговорности

Участва в процеса по асемблиране на пакети алуминиева дограма;
Осъществява приемането/изписването на материали, суровини и готови продукти;
Проверява съответствието на стоките със съпровождащите ги документи;
Предоставя данни за складова наличност;
Отговоря за правилното съхранение на продуктите в склада;
Осъществява товаро-разтоварна дейност.

Изисквания и необходими умения

Отговорно отношение към работата;
Прецизност при работа с документи и информация;
Сръчност и бързина;
Добронамерено и колегиално отношение към хората в екипа;

Ние Ви предлагаме

Подкрепа и разбиране от страна на екипа и ръководителя;
Трудов договор и осигуровки;
Добро възнаграждение, навремено изплащане;
Работно време от понеделник до петък (09:00 - 17:30).
HRW 2019