Оператори в Склад
други в чужбина, Великобритания
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Великобритания длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за работа ВМ Рекрутмънт предоставя професионални услуги на лица търсещи работа. Водени от нашия дългогодишен опит, знаем, че персоналът не е игра на цифри, а бизнес, свързан с изграждането на отношения. Ето защо поставяме акцент върху изслушането, напътстването и намирането на подходящите хора на съответните длъжности.

С нашия екип предлагаме решения, съобразени с вашите индивидуални нужди. Работейки с водещи организации и фирми, имаме репутация като експерти свързани с персонала.

Отговорности

-Окомплектоване и сканиране на стока.
-Работа с мотокар и палетни колички.

Изисквания и необходими умения

Добро здраве

Ние Ви предлагаме

Оператори в склад зa хранителни стоки

Месторабота: Великобритания

Заплата :
От £8.41/час до £12.50 /час
-Заплатата се получава всяка седмица.

Смените са :
06:00-14:00 ;14:00-22:00; 22:00- 06:00
Работи се 5 дни в седмицата , по ваше желание има възможност за допълнителни часове !

Описание на длъжностите:

Предимства на позицията :
-Гарантирани часове.
-Дългосрочен договор с Английска агенция.
-Работа за известна и стабилна компания.
-Подкрепа при подаването на заявление за национален осигурителен номер и банкова сметка.
-Подкрепа с намирането на квартира

За повече информация , моля свържете се с нас:
+359 889 333 502 - Свилен Христов