Ка Ем Тур ЕООД
Главен Счетоводител
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

КМ Тур ООД е лицензирана бързоразвиваща се организация за подбор на персонал, специализирана в предоставянето на HR услуги в България.
Стремежът ни към професионализъм и подобрение на качеството са в основата на всеки наш процес, за да гарантираме успеха на нашите партньори.
Прилагайки уникален подход към всеки кандидат, ние следим всяка стъпка от пътя на професионално развитие, чрез консултации във всеки аспект от предложението за работа. Като професионален бизнес партньор ние комбинираме това с целенасочен подход, като по този начин гарантираме удовлетворението на двете страни в процеса.

Лиценз за набиране на персонал от Националната агенция по заетостта №2655

Отговорности

- Води всички счетоводни дейности и мероприятия
- Води ТРЗ, ДДС, месечни и годишни приключвания, фактуриране
- Осчетоводява първични и вторични счетоводни документи
- Участва в систематизирана подредба на счетоводни документи
- Участва в кореспонденцията с държавни и общински органи
- Има на разположение служител с функции на оперативен счетоводител за подпомагане
- Отчита се на управител

Изисквания и необходими умения

- Образование - висше икономическо с предимство счетовдство и контрол
- Опит като счетоводител
- Опит във фирма, работеща в сферата на услугите - предимство
- Познаване на нормативната база и на счетоводните принципи и стандарти
- Умение за работа със специализиран софтуер и MS Office

Ние Ви предлагаме

- Работа в приятелска атмосфера и модерен офис с градина за отдих
- Дългосрочен ангажимент и възможност за развитие в една от най-големите компании в динамичен и иновативен сектор
- Конкурентно възнаграждение и социални придобивки.
- Бонуси, коледни надбавки и актуализация на възнаграждението при добро представяне.