Ка Ем Тур ЕООД
Офис Специалист
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

КМ Тур ООД е лицензирана бързоразвиваща се организация за подбор на персонал, специализирана в предоставянето на HR услуги в България.
Стремежът ни към професионализъм и подобрение на качеството са в основата на всеки наш процес, за да гарантираме успеха на нашите партньори.
Прилагайки уникален подход към всеки кандидат, ние следим всяка стъпка от пътя на професионално развитие, чрез консултации във всеки аспект от предложението за работа. Като професионален бизнес партньор ние комбинираме това с целенасочен подход, като по този начин гарантираме удовлетворението на двете страни в процеса.

Лиценз за набиране на персонал от Националната агенция по заетостта №2655

Отговорности

- Комуникация по телефон и имейл с настоящи клиенти на компанията
- Работа със специализиран софтуер
- Изготвяне на справки и документи
- Приемане на плащания в офиса
- Приемане и обработка на сигнали и запитвания

Изисквания и необходими умения

- Навършени 18 години
- Приветлив външен вид и любезно отношение към клиентите и колегите
- Старание и отговорно изпълнение на дейностите.
- Работа в екип
- Компютърна и езикова грамотност
- Предишен административен опит е предимство

Ние Ви предлагаме

- Конкурентно стартово възнаграждение
- Бонуси, коледни надбавки и актуализация на възнаграждението при добро представяне;
- Трудов договор
- Възможност за развитие в една от най-големите компании в динамичен и иновативен сектор
- Социални придобивки.