Складов работник и шофьор
с. Лозен
От 1000 до 1500 лв.

с. Лозен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ПОРАДИ РАЗШИРЯВАНЕ ОБЕМА НА РАБОТА ФИРМА ИНТЕРЕС - БИС ЕООД ТЪРСИ:
СКЛАДОВ РАБОТНИК - ЕДНО СВОБОДНО МЯСТО
ШОФЬОР - ЕДНО СВОБОДНО МЯСТО
Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете своя автобиография на български език със снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю.
Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Отговорности

Описание на длъжността СКЛАДОВ РАБОТНИК
Участва в приемането, подреждането и съхраняването на стоката
Извършване на товаро - разтоварни дейности
Подготвя заявките на крайни клиенти предава за доставка поръчките от склада
Извършва доставки със служебния автомобил при необходимост.
Участва при извършването на инвентаризации в склада.
Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността

Описание на длъжността ШОФЬОР
Извършва доставки със служебния автомобил до клиенти на фирма Интерес - Бис
Подготвя заявките на крайни клиенти предава за доставка поръчките от склада при необходимост.
Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

Средно образование;
Опит на подобна длъжност не е задължителен
Умения за работа в екип, желание за обучение
Умения за бърза адаптация и динамична работна атмосфера
Организираност, отговорност и подреденост
Чисто съдебно минало
Валидна шофьорска книжка кат.В
Предимства
Опит и документ за управление на мотокар

Ние Ви предлагаме

Предлагани условия:
• Трудов договор, редовно заплащане и осигуровки.
• 8 часов работен - 9.00 – 18.00
• Фирмено обучение;
• Работно място – с. Лозен – София
Careerdays.bg