Работник почистване на пътностроителна техника
София

София длъжност на пълно работно време

Рентам АД предлага строителна техника под наем: подемни платформи, компресори, генератори, телехендлъри. Компанията е вносител и дистрибутор на световноизвестни марки като Genie, Niftylift, Magni.

Във връзка с увеличаването на обема на работата търсим да назначим РАБОТНИК ПОЧИСТВАНЕ НА ПЪТНОСТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА.

Отговорности

Основните задължения ще включват почистване или измиване на машините, които ще бъдат изпратени към клиента или се ремонтират в сервиза на компанията.

Изисквания и необходими умения

- Отговорност;
- Енергичност и желание за работа;
- Умения за работа в екип;
- Предишният опит не е задължителен, но е предимство.

Ние Ви предлагаме

работа в утвърдена и стабилна компания;
- млад, сплотен и приятелски настроен екип;
- мотивиращо възнаграждение;
- работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч.;
- месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
- осигурен служебен транспорт.