София Хотелс Мениджмънт ЕООД
над 300 служителя Кандидатстване
Готвачи топла и студена кухня
София, бул. Витоша 89

София, бул. Витоша 89 длъжност на пълно работно време

София Хотелс Мениджмънт е дъщерно дружество на фирмата-собственик на хотелите, чиято отговорност е развитието на градските хотели на фирмата. Екипът ни е комбинация от знания, умения и дългогодишен опит в сферата на хотелиерството. Ние вярваме, че хората, с които работим, са в основата на нашия успех. Решени сме да превърнем „Гранд Хотел Милениум София“ в страхотно място за работа и да осигурим на нашите служители основата, за изграждане на успешна кариера.
Ако споделяте нашата страст за предоставяне на качествено обслужване, където детайлите са от значение, кандидатствайте днес, за да се присъедините към нашия екип!

За откриването на нашия нов хотел “Гранд Хотел Милениум София”, търсим да назначим Готвачи топла и студена кухня.

Отговорности

Основни отговорности:
 Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции;
 Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
 Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна;
 Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията от менюто, както и външния им вид;
 Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
 Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
 Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
 Спазва Правилника за вътрешния ред.

Изисквания и необходими умения

 Средно образование и необходимата квалификация за съответната длъжност;
 Професионален опит за съответната позиция е предимство;
 Отговорност, организираност, прецизност в работата;
 Енергичност и дисциплинираност по отношение на задълженията си;
 Умения, както за самостоятелна, така и за екипна работа;
 Енергичност и издръжливост.

Ние Ви предлагаме

 Конкурентен пакет на заплащане и придобивки;
 Работа в отлични условия и млад екип;
 Фирмено обучение;
 Възможност за личностна изява и развитие.

Ако проявявате интерес, кандидатствайте с подробна автобиография и актуална снимка. Предоставянето на препоръки от предишен работодател ще се смята за предимство. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Работно място: Гранд Хотел Милениум София