Оператор за безразрушително изпитване (NDT)
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Eastmen (сертифициран NBBU / NEN 4400 / VCU), който е на пазара повече от 15 години, е холандска компания, занимаваща се с набиране и наемане на квалифицирана работна ръка в Холандия.

 Ние набираме, подбираме и наемаме квалифицирани работници за нашите холандски партньори и клиенти от нашите офиси в Утрехт, Румъния и Будапеща. | Подробности https://www.eastmen.bg/

Отговорности

Холандска компания, която е международен лидер, специализирана във всички видове инспекции, свързани с кораби и морска дейност, и одобрена от всички основни класификационни общества, търси инспектори по NDT (неразрушителен тест) MT/UT/PT/VT. И така, ако искате да се развивате професионално в тази област, може да сте подходящият човек за нас!

Описание на работата:
- Може да се наложи да извършвате дежурни служби.
- Като Технически Инспектор за Корабоплаване NDT, ще бъдете обучени да извършвате самостоятелно измервания на кораби и корозионни инспекции както на място, така и в чужбина.
- Вашите ежедневни задачи включват:
- Оценяване на качеството на кораба и докладване на клиенти като корабоплавателни компании
- Поддържане на контакти с потенциални и постоянни клиенти
- Докладване на данни от инспекцията на клиентите
- Неразрушителни тестове (с използване на различни техники)
- Ултразвукови измервания на дебелината на стената на корабите
- Визуални инспекции на борда на корабите

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Трудно е да се изпълни гореспоменатият критерий
- Също така, задължително е да имате минимум 1 година опит
- Знание на английски език, ниво B2 или по-добро
- Необходимо е да притежавате шофьорска книжка
- Готовност за преместване в Нидерландия
- Трябва да сте гражданин на страна в Европейския съюз

Ние Ви предлагаме

Защо бихте избрали да работите с нас?

- Нашият екип ви предлага помощ и насоки, като започнете с избора на правилната работа за вас, помага ви при пристигането си в Холандия (настаняване, регистрационни документи) и след това през цялото време на нашето сътрудничество
- Холандски трудов договор, независимо от вида на работата, която търсите (временна или кариера в Холандия)
- Ние предоставяме настаняване (самостоятелна стая, интернет връзка и комунални услуги). Ако не се нуждаете от настаняването, предлагано от нас, или ако решите да се преместите някъде другаде навреме, ще получите надбавка за жилище от 20 евро/работен ден, нетно, за максимум 5 дни/седмица
- Можете да наемете колата от нас и ние ви даваме карта за гориво. Ако използвате собствения си автомобил, ние ви предоставяме гориво от 0,19 евро/км, за всеки километър, който надвишава разстояние от 10 км между настаняването и работното място
- Ако работата изисква да имате VCA сертификат, ние можем да ви помогнем, като платим изпита Ви
Седмични заплати, внасяни във Вашата сметка всеки четвъртък
- Ние не таксуваме никаква комисионна или начална такса

Кандидатствайте сега и един от нашите анкетьори ще се свърже с вас възможно най -скоро!

Можете да се свържете с нас тук:
Телефон: +359 52 919 559
Имейл: work@eastmen.eu

Информация за контакт

ITCD 2024 Employers