HRS Bulgaria
Административен асистент - Митнически отдел
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен.

За един от водещите им отдели в момента търсим отговорен, пунктуален и технически грамотен кандидат, който да заеме позицията:

Отговорности и задължения:

Обработка на необходимата документация и проследяване за правилното и коректното нанасяне на данните;
Въвеждане на информацията във вътрешен софтуер;
Проследяване на изрядността на документацията и спазването на нормативни срокове;
Поддържане на писмена комуникация с клиентите на компанията;
Своевременна идентификация и коригиране при допуснати технически грешки.

Компанията предлага:

Много добро възнаграждение;
Платено обучение;
Работа на смени по предварително изготвен график (предимно редовна смяна 09:00-17:30ч.);
Спокойна работна атмосфера;
Офис в близост до метростанция;
Допълнително здравно осигуряване - Платинум пакет;
Ваучери за храна - 250лв.;
Работа в голяма компания, лидер в своята дейност и млад екип от професионалисти;
Възможност за професионално и личностно развитие.

Изисквания:

Завършено минимум средно образование;
Опит на административна позиция би бил предимство, но не е задължителен;
Компютърна грамотност (MS Office);
Отлични организационни умения;
Аналитично мислене с фокус към детайла.

Ако виждаш себе си в тази позиция, кандидатствай сега, като ни изпратиш своето CV.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers