Тренквалдер ЕООД
Административен секретар
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме Тренквалдер – австрийска компания, лидер в областта на човешките ресурси, с повече от 200 офиса в 16 европейски държави и над 16 години опит на българския пазар. За наш клиент, вносител и дистрибутор на водещи международни и козметични марки и хранителни добавки, търсим да назначим Административен секретар.
Тренквалдер работи с безсрочен лиценз за подбор на персонал № 2711

Отговорности

Осъществява организацията в офиса;
Контактува с външни доставчици на фирмата и други организации, като съдейства за координацията между тях и съответните отдели/служители;
Съдейства за изготвянето на тъговски справки и отчети;
Прави преводи от и на английски език;
Съдейства административно на другите отдели.

Изисквания и необходими умения

Предишен опит на сходна позиция;
Висше образование или в процес на завършване;
MS Office (Word, Excel, Outlook) - много добро ниво;
Много добро владеене на английски;
Отлични комуникационни умения.

Ние Ви предлагаме

Да станете част от млад и приятелски настроен екип от професионалисти;
Да присъствате на обучения, свързани с професионално и личностно развитие;
Конкурентно възнаграждение + ДЗО;
Възможност за развитие в маркетинг и търговски отдели.

Информация за контакт

Телефон: 0878 101 576

ITCD 2024 Employers