HRS Bulgaria
Администратор - рецепция
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор, международна хотелска верига, търсим да назначим отговорна личност на позиция:

Задължения:

• Посрещане и настаняване на гостите на хотела;
• Регистрация и оказване на съдействие при нужда;
• Резервации, промяна и анулиране на такива;
• Начисляване и приключване на сметки;
• Отчитане на касова наличност;
• Попълване на съответните регистри.

Предложението:

• Атрактивно нетно стартово възнаграждение от 1650 лв. и увеличение на договореното първоначално възнаграждение след изтичане на изпитателния срок;
• Бонус 200 лв. ваучери за храна;
• Работа по график - 2 работни, 2 почивни по 12 часа;
• Осигурена храна и напитки по време на смяната;
• Социален пакет, включващ обучения, тиймбилдинг програми и други събития.

Изисквания:

• Средно образование;
• Английски език - писмено и говоримо;
• Компютърни умения;
• Комуникативност и добри обноски;
• Организираност и желание за работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers