HRS Bulgaria
Асистент Логистика
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е компания с 30 годишна история, която е лидер в търговията на артикули, намиращи своето приложение в автомобилната, металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.

В момента екипа им се разширява и сме в търсене на амбициозен кандидат, който да се присъедини към тях и да заемe позиция:

Отговорности и задължения:

Проследяване на пратки и генериране на междускладови трансфери;
Администриране на грешки в процеса по доставка;
Администриране на процес по брандиране;
Провеждане на активна комуникация с парньори и служители на компанията с цел бързото разрешаване възникнали казуси;
Вземане на участие в месечни и годишни инвентаризации;
Изготвяне на ежедневни справки за целите на екипа и компанията;
Подпомагане на различни дейности в екип Логистика.
Компанията предлага:

Трудов договор и финансова стабилност;
Стандартно работно време;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Подсигурен транспорт;
Мултиспорт карта;
Фирмено въвеждащо обучение
Възможност за дългосрочност и развитие в компанията.
Изисквания:

Завършено висше образование в сферата на Логистика или Икономика;
1 година опит в областта на администриране на складови и/или логистични процеси;
Познания и интерес за работа с ERP и складова система;
Много добри умения за работа с MS Office, Excel;
Способност за приоритизиране и аналитично вземане на решения;
Добро ниво на владеене на Английски език;
Инициативност, готовност за работа в екип и отлични комуникативни умения.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers