SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Авто тенекеджия
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Ние сме Лицензирана Агенция за подбор на технически персонал за временна и постоянна трудова заетост в Европа и Исландия

Отговорности

Ако сте опитен автомеханик и сте в състояние да следвате всички стъпки в процеса на подготовка на автомобилите преди боядисване, това може да бъде вашата чудесна възможност!

На тази позиция ежедневните ви задачи ще бъдат:

Ще преценявате избиването на панелите преди подготовката.
Шлайфане от чист метал, първи слой шпакловка.
Възстановяване на оригиналните линии и форма в ремонтираните части.
Пясъчно шлайфане на плътната шпакловка.
Шпакловане и шлайфане на пълнител и грунд.
Прецизно и ефикасно маскиране на автомобила преди боядисване.
Полиране на боядисания автомобил за отстраняване на провисванията, праха и избледнелите участъци.
Нанасяне на комплекта така, както е приложен оригиналът.
Поправка на броните с помощта на заваръчен апарат.
Използвате предписаните инструменти по правилен начин и поддържате работното си място и инструментите си чисти и подредени.
Умеете да изпълнявате задачите в съответствие с правилния процес, за да постигнете необходимото качество в рамките на определеното време
Можете да изпълнявате работата си самостоятелно
Дружеството предлага:

Най-малко 40 часа работа седмично с възможност за извънреден труд
Осигуряват се работни обувки и облекло
На първия етап договорът е временен. По-късно, ако работата е с добро качество, договорът става постоянен. Съществува и възможност в бъдеще да бъдете наети от самата компания
Осигурени са електронно колело, велосипед или служебен автомобил

Изисквания и необходими умения

За да кандидатствате за тази позиция, е необходимо да имате автобиография на английски език;
Съответстващ опит в автомобилната индустрия;
Значителен опит в операции по боядисване на автомобили;
Кандидатите трябва да са готови да бъдат тествани на място;
Да сте сериозни и гъвкави;
Готовност да живеят и работят с различни националности;
Готовност да останат и да работят дългосрочно в Нидерландия.

Ние Ви предлагаме

Трудов Договор, Квартира, осигурен транспорт до работното място и редовно седмично заплащане съгласно договореното възнаграждение

Информация за контакт

Телефон: +359897509628

ITCD 2024 Employers