SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Автомеханик със собствен автомобил
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалфициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

Като автомеханик, ще отговаряте заза следното:

самостоятелно извършване на поддръжка;
извършване на ремонтни дейности за клиенти;
оценяване на състоянието на автомобилите и определяне на необходимата поддръжка;
извършване на проверки на APK;
грижи за инсталирането на различно оборудване и аксесоари;
други свързани задължения като обслужване на климатици и гуми.

Изисквания и необходими умения

Предишен опит като автомеханик (универсални автомобили);
Задължително е да разполагате със собствено транспортно средство;
Вече съществуващ BSN номер е силно предпочитан;
Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
Добри комуникативни умения на английски език;
Готовност да живеете и работите с различни националности;
Готовност за по-дълъг престой в Нидерландия.

Ние Ви предлагаме

Седмичната заплата е около 625 евро в зависимост от опита ви и се изплаща всеки четвъртък. Това е нетното възнаграждение за 40-часова работна седмица, включително настаняване и здравно осигуряване.
На тази позиция има 20 дни отпуск годишно. Тези дни отпуск ще бъдат платени през лятната и коледната ваканция и се натрупват чрез работа.

Информация за контакт

Телефон: +359897509628

ITCD 2024 Employers