Багерист комбиниран багер
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

БКС ДОЛНИ ЧИФЛИК ЕООД е специализирана в изграждането на инфраструктурни обекти като: текущ ремонт и поддържане на пътища, основен ремонт на тротоарни настилки, изграждане на детски и спортни площадки, направа на водопроводни и канализационни мрежи и съоръжения, както и дейности свързани със събиране, транспортиране и оползотворяване на твърди битови и строителни отпадъци.

Отговорности

Фирма "БКС ДОЛНИ ЧИФЛИК" ЕООД търси да назначи водaчи на:

1.Комбиниран багер JCB 3CX.-хиксова дирекция - 8 тона
2.Багер JCB 145 Колесен- плюсова дирекция -15 тона.

ОСНОВНИ ЗАДАЧИ:

-Извършва товаро-разтоварни дейности.
-Извършва ежедневното обслужване на машините, поддържа ги в чисто и изправно състояние.
-Зарежда необходимото количество качествени гориво, масла и охладителни течности.
-Извършва монтажа и демонтажа на различното оборудване.
-Взима участие в съпътстващи дейности.

Изисквания и необходими умения

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

-Свидетелство за правоспособност за управление на ПСМ;
-опит – мин. 1 год.

Информация за контакт

Телефон: 0885599905

ITCD 2024 Employers