Описание
Поверително
Обявата е изтекла.
Бизнес анализатор с турски език
Ние сме водеща международна организация в областта на пазарните и бизнес проучвания за клиенти.
Във връзка с разширяване на екипа ни търсим да назначим кандидат с отличен Турски и Английски език (писмено и говоримо) за офиса ни в Клуж, Румъния.

Отговорности:

· Изготвяне на бизнес проучвания и работа с различни източници на информация (бази данни, Internet, интервюта с клиенти и т.н.).
· Изготване на профил на компанията, анализ на пазара и конкурентите.
· Събиране на информация за целите на проучванията чрез телефонни интервюта.
· Участие в екипните обсъждания, брейнсторминг, ефективни начини за справяне със специфични проекти и т.н.
· Преводи от Турски на Английски език и обратно.

Изисквания:

· Позицията е подходяща за наскоро завършили студенти в областта на икономика, статистика, логистика, инженерни дейности, телекомуникации, финанси, бизнес науки.
· 0-2 години опит.
· Свободно ползване на Турски и Английски език.
· Отлични умения за работа с Microsoft Office.
· Добри аналитични умения.

Ние предлагаме:

· Работа в международна среда.
· Добра работна атмосфера, оценяване на креативността и постиженията на служителите.
· Възможности за учене и развитие чрез различни обучителни програми и менторство.
· Конкурентно възнаграждение и възможности за израстване в компанията.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля кандидатствайте онлайн с автобиография на Английски език.