Брокер на недвижими имоти Отдел продажби
Пловдив
От 3000 до 4000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние от "Естейт шоп" сме в търсене на амбициозни хора, мотивирани да променят средата и начина си на живот, готови за предизвикателства и нови възможности.

Отговорности

• Активно водене на разговори и преговори с потенциални продавачи.
• Провеждане на огледи с клиенти и предоставяне на професионални консултации.
• Развиване и поддържане на добри взаимоотношения с клиентите.

Изисквания и необходими умения

• Опит в областта на недвижимите имоти не е задължителен, ние ще ви научим на всичко необходимо.
• Високо ниво на мотивация и умения за комуникация.
• Способност за работа в екип.
• Английски език - предимство.

Ние Ви предлагаме

• Конкурентно възнаграждение и бонуси.
• Безплатно професионално въвеждащо обучение, както и ежедневно такова, за да може да се развиваш и всеки ден да бъдеш по-добра версия на себе си!
• Служебен компютър и служебен телефон, за успешна и професионална комуникация!
• Голяма база данни от имоти и клиенти!
• Трудов договор.
• Възможности за кариерно развитие.
• Приятна работна среда в млад и амбициозен екип.

Информация за контакт

Телефон: 0886194213

ITCD 2024 Employers