ГЕД ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Copywriter
София град

Copywriter

София град длъжност на пълно работно време

Всички фирми искат да рекламират своите продукти по всички канали и по всяко време. Някои фирми обаче искат да разкажат и за своята мисия, за причините, поради които съществуват и създават своите продукти. Тези фирми имат нужда от помощта на хора, които смятат, че маркетингът не е просто реклама, а комуникация на ценностна система и визия за бъдещето. Такива фирми имат нужда от партньори с копирайт екип, който може да разкаже тяхната история и да спомогне тя да бъде чута от потребителя. В Гед искаме да разрастнем нашата маркетинг дивизия - Ameiza.
В Аmeiza се стремим да помогнем на компаниите да изразят ясно своите ценности и да ги комуникират със света, а често и да им помогнем да намерят своето “защо”.
И си търсим ентусиазирани хора, нестандартно мислещи, но и търпеливи, с които да разрастнем своя екип!

Отговорности

Какво ще правиш при нас:

• Писане на различни по формат текстове, като част от разнообразни кампании, които правим за нашите клиенти
• Участие в изграждането на комуникационната стратегия на всеки клиент и кампания, както и
стратегията за създаване на съдържание
• Понякога ще се налага да превеждаш съществуващи материали, като ги оформяш и адаптираш според
всяка кампания или клиент
• Текстовете, които пишеш, ще се публикуват в платени онлайн медии, платени печатни медии,
собствени онлайн медии на клиентите, като блогове или ресурси и други.

Изисквания и необходими умения

Какво търсим в Ameiza:

•Добри умения за писане на книжовен български и английски език
• Опит и знания за структурата и изработката на даден материал
• Умения да обърнеш и преразкажеш всеки материал или идея в история
• Умения за познаване спецификите на клиента и напасване на материалите според профила на неговите клиенти
• Знания какво са SEO и ключови думи и как да бъдат използвани за създаването на материали ще ти бъдат в плюс
• Знания в писането за статии за B2B (Business-to-Business) са в плюс.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме в Ameiza:

• Готин екип от сравнително млади хора с разнообразен бекграунд и опит в различни направления
• Досег до интересни клиенти и кампании, в които можеш наистина да оставиш своя персонален принос. Ние работим с фирми, които оценяват нашето участие, разчитат на нас и ни дават свобода на действие
• Сравнително гъвкаво работно време, което можем да нагласим според твоите нужди
• Приятен офис с всичко необходимо за работа, включително и страхотно кафе за пристрастените към него
• Използваме иновативни инструменти за маркетинг, маркетинг автоматизация, управление на проектите и други, които може би ще са ти интересни.

Ние не търсим хора, които просто да създават съдържание. Ние търсим хора, които имат нещо за казване на света и могат да го правят най-добре чрез писане на текстове :)