Диспечър международен транспорт
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Търсим диспечер, който да се присъедини към екипа ни.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

-Планира, организира и контролира работата на международните шофьори в Европа;
-Проследява и управлява процеса на товарене, разтоварване и движение на международните автомобили;
-Води ежедневна комуникация с офисите ни в Европа с цел оптимизиране на дейността;
-Изготвя справки и анализи;

ИЗИСКВАНИЯ:

-Опит на сходна позиция;
-Много добро владеене на английски език;
-Добра компютърна грамотност;
-Добри комуникационни умения и аналитично мислене;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

-Възможност за работа и развитие в компания лидер в своя сектор;
-Конкурентно заплащане и атрактивен социален пакет (ваучери за храна, допълнително здравно застраховане и други);
-Ако сте амбициозни, талантливи и не се страхувате да поемате отговорност, ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си, да се развивате и да направите кариера в разрастващ се бизнес;

Cross Source LTD - Recruitment Agency (license № 2767 from 21.03.2019)

Информация за контакт

Телефон: 0897 902220

ITCD 2024 Employers