HRS Bulgaria
Еколог
Пловдив

Еколог

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент търсим да назначим специалист на позицията:

Еколог

Основни задължения:

Контролира и координира цялостната дейност в предприятието по отношение спазването на изискванията за опазване на околната среда;
Съвместно организира, подготвя и участва в провеждането на процедури, вътрешни и външни одити в съответствие със стандартите ISO 14001:2015;
Осигурява съответствие на СУОС с изискванията БДС EN ISO 14001:2018.

Компанията предлага:

Трудов договор;
Конкурентно възнаграждение;
Осигурен транспорт;
Ваучери за храна.
Изисквания:

Завършено висше образование в сферата на екологията и опазване на околната среда;
Опит: най-малко 3 г. на подобна длъжност;
Сертификат от преминато обучение по ISO14001:2015 (основи на стандарта и вътрешен одитор);
Сертификат от преминато обучение по ISO50001:2018 (счита се за предимство).

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers