Пощенска банка / Юробанк България АД
Експерт Индивидуално банкиране за ФЦ в град Благоевград
Благоевград

Благоевград длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;

Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;

Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;

Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България.

Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

За работа в град Благоевград Пощенска Банка търси да назначи отговорен, мотивиран и продажбено-ориентиран:

ЕКСПЕРТ ИНДИВИДУАЛНО БАНКИРАНЕ

Основните отговорности за позицията са:

• Предлага и представя банковите продукти и услуги, консултира клиенти, осъществява кръстосани продажби на кредитни и депозитни продукти;

• Поддържа контакт с настоящи клиенти и отговаря за привличане на нови;

• Обслужва текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица;

• Поддържа счетоводните и юридически досиета на клиентите.

Изисквания за позицията са:

• Висше образование или в процес на придобиване на такова;

• Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;

• Задължителен професионален опит в директните продажби;

• Отлични комуникативни умения;

• Отлични продажбени умения;

• Мотивация за постигане на резултати;

• Отлични умения за работа в екип;

• Владеенето на английски език е предимство;

• Компютърна грамотност (MS Office).

Предлагаме ти:

• Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;

• Ясно дефинирани кариерни пътеки;

• Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;

• Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;

• Застраховка "Живот";

• Осребряване на разходи за лекарствени средства (с годишен лимит);

• 26 дни платен годишен отпуск;

• Работа в приятелскa и динамична среда;

• Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;

• Карта Multisport на преференциална цена;

• Преференции при ползване на банковите ни продукти;

• и други.

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с предварително одобрените кандидати при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers