HRS Bulgaria
Експерт количествени сметки
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш клиент е водеща компания в инженеринг, производство и търговия със строителни материали. За техния екип, търсим професионалист за позиция

Основни задължения:
Отговаря за изготвяне на количествени сметки по проекти за фасадно строителство;
Извършване на цялостно документално и аналитично обезпечаване на производствено техническия отдел /ПТО/;
Ценообразуване на различните видове СМР дейности и изготвяне на анализни цени за изпълняваните строително-монтажни дейности;
Подготвяне на заявки за материали към отдел Логистика;
Изготвяне Акт по Образец 19;
Водене на кореспонденция с техническите отдели на доставчици и възложители;
Издаване на фактури и следене за всички плащания по оферти и договори, чието материално обезпечаване се извършва от Офис София;

Изисквания за позицията:
Завършено висше образование в инженерно-техническа специалност;
Предишен опит на подобна позиция 5+ години;
Отлични технически умения при работа с Excel и ERP системи;
Опит и познания в областта на строителния процес, неговото отчитане и съпътстващата го документация]
Отлични организационни и комуникационни умения;

Компанията предлага:
Конкурентно заплащане;
Допълнителен социален пакет;
Въвеждащо обучение;
Работа от модерен офис.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers