Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Експерт Логистика и Кореспонденции, отдел Операции с карти и разплащания
София
full-time

София full-time

Job Description

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

Експерт Логистика и Кореспонденции в отдел Операции с карти и разплащания

Основни отговорности:

Персонализация на карти, подготовка на пратки и изпращане на пратки към клиенти на Банката. Проследяване на пратки.
Оказване на съдействие и обработване на заявки в тикет система на Банката и проследяване нивото на обработка.
Отговор на запитвания, постъпили от страна на клонова мрежа и/или клиенти по отношение на обслужваните продукти;
Обработка, подготвяне и изпращане на задържани карти.
Подготовка на бази и изпращане на уведомления към клиентите за доставени банкови карти.
Изготвяне и изпращане на отчети към съответните звена в Банката и извън нея.
Обработка на файлове, отчети и регистри за произведени карти и ПИН.
Администриране на складови наличности и иницииране на поръчки.
Комуникация с вендори, доставчици, производители.
Комуникация с картови схеми, проследяване на мандати и изисквания.
Подготовка и изпращане на извлечения по кредитни карти.

Изисквания за позицията са:

Висше образование
Компютърна грамотност: Word, Excel, PowerPoint
Добро ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо
Аналитично мислене
Умения за анализ на финансови данни
Умение за работа с цифрови данни
Умения за управление на проекти

Предлагаме ти:

Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране
Възможност за професионално и личностно развитие
Ясно дефинирани кариерни пътеки
Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала
Допълнително здравно и пенсионно осигуряване
Работа в приятелскa и динамична среда
Карта Multisport на преференциална цена
Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка на jobs@postbank.bg

ITCD 2024 Employers