Електроинженер
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Описание на позицията

За нашия клиент:

Водеща консултантска компания в България, осигуряваща стабилност и възможност за кариерно развитие, с дългогодишен опит в реализирането на мултидисциплинарни проекти в сферата на пътна и водна инфраструктури, енергетика, транспорт и др. Заедно с тях, търсим опитен специалист за позицията:

ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР

Ще се работи по български и международни големи инфраструктурни проекти. Ще се проектират електрически системи, с помощта на конкретни специализирани продукти. Не на последно място, ще работите и по изцяло нови проекти на компанията.

Experience:

Основни изисквания за длъжността:

- Придобита пълна проектантска правоспособност - задължително условие;
- 7+ години релевантен опит в областта на електроинжинерство;
- Висше инженерно образование - специалности - Електротехника, Електроника или друга техническа специалност;
- Опит в координирането и воденето на проектантски дейности;
- Умения за работа с AutoCAD, еplan;
- Добро ниво на владеене на английски език - В1 като минимум.

Offer:

Компанията предлага:

- Отлично заплащане;
- 25 дни платен годишен отпуск;
- Отличен социален пакет отделно към заплатата;
- Гъвкаво работно време;
- Допълнителни обучения и курсове за кариерно развитие;
- Не на последно място, дългосрочен професионален ангажимент на постоянен трудов договор!

Ако възможността представлява интерес за Вас, не се колебайте да кандидатствате, като изпратите своя актуална автобиография на български или английски език.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите ни са напълно безплатни!
БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за ИТ и технически подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

POSITION CATEGORY:
Others

ITCD 2024 Employers