Електромонтажник
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Във връзка с разширяване на дейността на наш клиент, дружество специализирано в слаботокови и електрически сградни инсталации, търсим да назначим Електромонтажник.

Основната дейност на компанията е изграждане и поддържане на електрически инсталации в корпоративни сгради, административни офиси и банки.

Отговорности

• Извършва монтаж и ремонт на електрически инсталации, кабелни трасета;
• Изпълнява монтажните дейности при инсталиране на електрически компоненти, окабеляване;
• Командировки в страната;

Изисквания и необходими умения

• Опит на подобна позиция – 3г.
• Познания по отношение на изграждане на ел. мрежи, структурни кабелни системи и други слаботокови инсталации;
• Документ за трета квалификационна група по електробезопасност;
• Средно образование;
• Шофьорска книжка – категория Б.

Ние Ви предлагаме

• Постоянен трудов договор с реални осигуровки;
• Отлично възнаграждение с възможност за бонуси;
• Ваучери за храна – 60лв. на месец;
• Стандартно работно време: Понеделник – Петък 8:00 – 17:00;
• Работно облекло;
• Обучение.
Careerdays.bg