EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Електромонтьор, Асеновград
други в България

други в България длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Изграждане, експлоатация и поддръжка на електросъоръжения и средства за измерване
- Монтаж, демонтаж, отчитане и проверка на измервателни средства
- Въвеждане на данни за електромери и клиенти в специализиран софтуер
- Прекъсване и възстановяване на захранването на обекти
- Отстраняване на аварии през и извън работно време

Изисквания и необходими умения

- Средно електротехническо образование (висше електротехническо образование е предимство)
- Опит в сходни дейности е предимство
- Добри електротехнически познания
- Компютърни умения - MS Office
- Умения за работа в екип, отговорност, комуникативност, устойчивост на стрес
- Шофьорска книжка, кат. B - активен шофьор

Ние Ви предлагаме

- Работа в стабилна международна компания с утвърдени правила
- Оборудване и защитно облекло от най-висок клас
- Стриктно спазване на безопасни условия на труд
- Втора категория труд при пенсиониране
- Въвеждащо обучение и личен ментор, който ви подпомага в навлизането в работата
- Ваучери за храна
- Допълнителни средства за Великден, Коледа, летен отпуск и др.
- Допълнително здравно застраховане и допълнително пенсионно осигуряване

Ако това предложение ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо, като използвате бутона "Кандидатствай".

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default.aspx

Информация за контакт

Телефон: 032/ 301 491

ITCD 2024 Employers