Електротехник/ Elektriker (m/w/d)
други в чужбина, Германия
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

TABEL Group е общонационална компания за обслужване на персонал с няколко места в Германия за повече от 25 години. Ние предлагаме на компаниите иновативни решения и служители атрактивни, ориентирани към бъдещето и справедливи условия на труд в областите на управление на място и други.
За първокласния продукт на TABEL Group - Process Services - ние осъществяваме големи проекти. В тези аутсорсинг проекти ние поемаме части от производството, части от логистиката или дори цели производствени и логистични области. Заедно с нашите клиенти формулираме целта за сътрудничество и оптимизация, определяме интерфейсите и след това извършваме работата на наша отговорност.

Отговорности

Изисквания и необходими умения

Техническо образование в сферата на електрониката и електротехниката (сертификат)
Предишен опит на същата или подобна позиция
Владеене на Немски или Английски (Добро комуникативно ниво от B1-B2)
Валидна шофьорска книжка;
Умения за работа в динамична среда-Желание за учене и придобиване на нови знания и умения.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор при немски работодател на пълен работен ден.
Мотивиращо заплащане
Настаняване и адресна регистрация.
Предлагаме интересна и отговорна позиция в динамична среда
Имате възможност да се включите широко в своята зона на отговорност и да се развивате лично.
Careerdays.bg