Главен счетоводител
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

За нас

ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Позицията е част от отдел Финанси на компанията и е свързана с управлението на екипа, отговарящ за счетоводните дейности.

Отговорности

- Осигуряване на висококачествена финансова и счетоводна отчетност в компанията;

- Поставяне на задачи към екипа и съобразен контрол по изпълнението им;

- Комуникация с финансови, държавни, одиторски и др. оторизирани институции;

- Счетоводно годишно приключване в съответствие с действащото законодателство;

- Компетентно консултиране на управителя по финансови и др. фирмени въпроси;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Висше образование Счетоводство и Контрол, Финанси или др. в сферата;

- Опит на длъжност главен счетоводител мин.3 години;

- Отлично познаване на нормативните актове в областта на:

* счетоводната отчетност и вътрешния финансов контрол финансовата дейност;
* данъчното и осигурително законодателство;

- Ръководни умения за управление на счетоводен екип придобити с опита;

- Знания за организация и контрол на цялостната счетоводна дейност;

Ние Ви предлагаме

- Възможност да работите и да се развивате в динамична, мултинационална среда;

- Заетост понеделник-петък , от 9:00 до 18:00;

- Заплащането се обсъжда на интервю, ТД, СО съгласно КТ;

- Добра комуникация и съдействие между управленските структури;

- Финансова коректност и възможност за професионална реализация;

- Постоянна работа в стабилна и просперираща строителна компания;

В случай, че проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете автобиография.

Информация за контакт

Телефон: 0877221606

ITCD 2024 Employers