Описание
Светлана Симеонова
Варна, ул. Драгоман №5, ет. 2
052 612723, 0886744888, 0888750070
Главен Счетоводител за гр. Варна
КОНСУЛТАНТСКА ФИРМА ЗА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ ЗЕНИТ с лиценз на МТСП № 2236

Търси за свой клиент ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Изисквания към кандидатите:
- Висше икономическо образование, специалност Счетоводство и контрол или Финанси;
- Опит на същата позиция – минимум 3 години;
- Много добра компютърна грамотност - Word, Excel, Power Point, Интернет и счетоводен софтуер „Плюс – минус„, „Уоркфлоу“
- Висока степен на организираност, гъвкавост и аналитично мислене;
- Владеене на английски език на добро ниво;

Отговорности:
- Спазва изискванията на Националните и Международните счетоводни стандарти и вътрешните правила на предприятието и представянето им в официални отчети на предприятието;
- Изпълнява процедурите за отчитане на инвестиционните разходи в съответствие с изискванията на Закона за счетоводството, Международните счетоводни стандарти и вътрешните правила на предприятието;
- Носи отговорност за съхраняване на работната документация;
- Следи за сроковете по договорите – неустойки, гаранции, фактуриране и заплащане.

Предимства на позицията:
- Отлична работна атмосфера и условия на труд;
- Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие.
- Трудов договор на пълно работно време с 6 месеца пробен период;
- Работно време от 8.30 - 17.00 часа, 5 дни в седмицата;
- Условията за социално, здравно осигуряване, застраховане - съгласно трудовото законодателство за тази длъжност.

За кандидатстване, моля изпратете актуална автобиография със снимка.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

При интерес от страна на клиенти, регистрирани в ЗЕНИТ, моля свържете се с нас: 0886744888