HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Готвач топла и студена кухня
Варна
full-time

Варна full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - бързо развиваща се фирма - кухня майка, търсим да назначим

Какво предлагаме:

трудов договор и осигуровки
конкурентно възнагражднеие
осигурено хранене по време на работния ден
обучение, предлагащо възможност за развитие и надграждане на опита
възможност за работа с оборудване от най-висок клас
работно време от 8ч до 17ч с възможност за приключване при свършена работа

Задължения:

приготвяне на различни ястия от менюто на кухнята
правилно съхранение и подредба на продуктите
спазване изискванията за хигиена
спазване на трудова дисциплина при установения Правилник за вътрешния трудов ред в обекта

Изисквания:

опит на същата длъжност се счита за предимство
умение за работа в екип
отговорност към изпълнението на поставените задачи
желание за работа
сръчност, бързина, издържливост
средно образование

Ако настоящата обява Ви интересува,моля изпратете Вашата автобиография и снимка .Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

"HRS Bulgaria" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers