HRS Bulgaria
Градинар в частен дом
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен клиент търсим да назначим отговорна и усърдна личност на позиция:

Градинар

Основни задължения:
Провежда необходимите операции за поддръжка на двор и градински площи с интензивни техники на култивация, включително работи с градинска техника;
Отглежда и поддържа дръвчета, цветя други растения;
Периодично коси тревните площи, като им предава естетически вид;
Извършва текущи операции по плевене, торене и поливане на прилежащите тревни площи, градини, дървета, храсти и саксийни декоративни цветя;

Предложението включва:

Редовно и конкурентно заплащане;
Пълно осигуряване;
Дългосрочен трудов договор;
8-часов работен ден от понеделник до петък;
Работа в рамките на град Пловдив.

Изисквания към кандидатите:

Завършено средно образование;
Опит на същата или подобна длъжност поне 1 година;
Да има познания относно свойствата и начините на употреба на торовете;
Да има познания с технологичните изисквания за поддръжка, поливане и отглеждане на прилежащи към сградата зелени площи и растения;
Отговорно отношение към работните задачи.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers