Алтернатива Сървисис България ЕООД
Хигиенист/ хигиенистка
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

Търси да назначи за подръжка на малък хотел в центъра на град София, хора на длъжност хигиенист/хигиениска на трудов (постоянен) договор. Ако все още не сте намерили подходящата работна среда и търсите стабилно работно място, вие сте отговорен човек и умеете да работите в екип, моля изпратете ни своята автобиография с актуална снимка или се обадете на тел: +359 876 855 896.

Responsibilities

Основни задължения:
1. почистване на работни, производствени, битови и сервизни помещения, както и общите части към тях, вкл. коридори и дворни места;
2. почистване на под, врати, мебели и прозорци
3. сортиране и изхвърляне на отпадъци
4. следене за повреди в различните помещения и уведомяване на съответните длъжностни лица за това
5. периодично сваляне, закачване, почистване и пране на пердета в почистваните помещения
6. изпълнение и на други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Requirements and necessary skills

Изисквания за заемане на длъжността
1. основно или средно образование
2. отговорност и лоялност
3. способност за качествено и своевременно изпълнение на възложените задачи

We offer

Какво предлагаме:
1. добро възнаграждение
2. постоянен трудов договор
3. работа в стабилна и коректна компания
4. сплотен и добронамерен екип
5. въвеждащо обучение
6. хранене в работни дни.
Ако намирате себе си за подходящ кандидат, необходимо е да изпратите автобиография, актуална снимка и телефонен номер за контакт. Кандидатури, които не съдържат изискуемите приложения, няма да бъдат разглеждани.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност, а личните данни се обработват при спазване на Закона за защита на личните данни и свързаните с него нормативни актове.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Contact Information

Phone: 0876855896

ITCD 2024 Employers