Интериорен дизайнер
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Компанията предлага напълно затворен цикъл услуги – от идейния проект през реализацията и надзора до завършването на проектите до ключ.

Отговорности

- Изготвяне на идейни проекти за обзавеждане на фитнес клубове, спа центрове, изискани хотели, заведения и модерни бизнес сгради и др.;
- Разчертаване на проектните предложения;
- Комуникация с компании - подизпълнители;
- Изготвяне на бюджети;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование (в сферата на Интериорния дизайн или Архитектурата)
- отлично владеене на AutoCAD и SketchUp, Adobe Suit; Office
- прецизност, креативност и работа със срокове.
- Минимум 2 години опит по специалността

Ние Ви предлагаме

- мотивиращо възнаграждение;
- професионално развитие във водеща фирма;
- ежегодно посещение на изложения за интериор по света;
- работа в динамична и приятелска среда.

Информация за контакт

Телефон: 0878139639

ITCD 2024 Employers