Ей Зет Партнърс
Интериорен проектант
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

AZ+Partners е проектантско студио, създадено през 2017 г., извършващо широк спектър услуги, част от които:
• Предпроектни и/или прединвестиционни проучвания;
• Устройствено планиране и градоустройствени дейности;
• Инвестиционно проектиране;
• Проектиране на улични инженерни мрежи и съоръжения;
• Интериор и дизайн;
• Управление на инвестиционни проекти;
• Консултантска дейност;

Отговорности

• Извършва цялостна разработка на проекти по част „Интериор и обзавеждане“ съгл. Раздел IV от Наредба № 4 от 21 май 2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти;
• Изпълнява авторски надзор по време на строителното изпълнение/изпълнение на довършителни работи въз основа на приетите от възложител интериорни проекти;
• Извършва проучвания, които да служат за основа на стилови презентации към клиентите;
• Съставя задание за проектиране като води комуникацията с клиенти и заинтересувани лица.
• Разработва скици, чертежи, 3-д фотореалистични изображения, детайли, обяснителни записки, проектно-сметна документация/КСС/ за предаване на идейна, техническа и работна фаза.
• Ревизира дизайни за клиенти или управленския екип до пълното им одобрение;
• Изпраща запитвания към трети страни – подизпълнители, доставчици на материали, клиенти и др.
• Координира с представители на изпълнителя на строителните дейности /ПТО отдел и/или проджект мениджър/ изпълнението на гореописаните дейности.

Изисквания и необходими умения

• Необходими софтуери: Archicad – свободна работа с всички архитектурни функционалности; 3ds Max – modelling & modifiers, texture mapping, Rendering engines – Vray/ Corona/ или други; Postproduction – Photoshop & InDesign.
• Висше образование по специалността;
• Предишен опит на сходна позиция – минимум две години;
• Умения за планиране, организиране и контролиране на извършената работа;
• Способност за постигане на резултати и внимание към детайлите;
• Умения за спазване/управление на срокове
• Конфиденциалност и лоялност;
• Умения за проследяване и контрол на процеси;

Ние Ви предлагаме

• Възможност за колаборация с млад и амбициозен екип от професионалисти;
• Модерна и позитивна работна среда;
• Възможност за придобиване на нови знания и умения;
• Гъвкаво работно време;
• Корпоративни обучения;
• Коректно и конкурентно заплащане;
• Неограничени възможности за развитие;
• Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
• Карта Мултиспорт на преференциална цена;

Информация за контакт

Телефон: 0888 306 336

ITCD 2024 Employers