Инвеститорски контрол
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

,,Райкомерс Инженеринг” АД е водеща компания с над тридесет годишен опит в областта на инфраструктурното строителство, асфалтополагане и производство и проектиране.
Във връзка с разширяване на дейността ни търсим амбициозен колега, който да се присъедини към семейството на холдинга ,, Райкомерс‘‘ на позиция ИНВЕСТИТОРСКИ КОНТРОЛ.

Отговорности

•Изпълнява оперативно ръководство на обекти на дружеството;
•Организира работата на ръководените строителни екипи и подизпълнители;
•Дава указания и контролира изпълнението на СМР при стриктно спазване на технологията
за строителство;
•Следи за спазването на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на
труд на поверената му строителна площадка;
•Изготвя точно в определените срокове отчетните документи;
•Подготвя заявките за материали, механизация, работна сила;
•Следи за изпълнението на графика на обекта.

Изисквания и необходими умения

• Образование – завършено средно или висше техническо образование;
• Опит като технически ръководител- ще се счита за предимство;
• Компютърна грамотност-MS Office;
• Опит в ръководство и контрол на строителни бригади и подизпълнители;
• Опит в отчитане на строително монтажните работи (СМР);
• Добри познания на нормативната уредба и добрите практики при изпълнение а СМР;
• Да познава методите и технологиите за извършване на СМР;
• Свидетелство за правоуправление на МПС - кат.В;
• С възможност за командировки на територията на страната;
• Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА
• Възможност за професионално израстване в стабилна компания на повече от 30 години;
• Трудов договор на пълно работно време;
• Допълнително здравно осигуряване- Лукс пакет;
• Допълнителен пакет социални придобивки;
• Коректно отношение от страна на работодателя;
• Работа в професионална, приятелска и динамична среда.
Личните данни и кандидатурите ще се разглеждат при пълна конфиденциалност и ще бъдат използвани от “Райкомерс Инженеринг“ АД единствено и само за целите на подбора и в съответствие с действащото законодателство, като няма да бъдат предавани на трети лица, освен ако законът не го изисква. Кандидатите предоставят личните си данни доброволно и ще имат право на достъп и коригиране на личните си данни след подаване на писмено искане.

Информация за контакт

Телефон: +359 884 554 940

ITCD 2024 Employers