Инженер Поддръжка на производство
Шумен

Шумен длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Търсим Инженер Подръжка на производство.

Описание на длъжността:

Ръководи и координира работата на механиците в предприятието и разпределя задачите между тях.
Отговаря за правилната експлоатация и за изправността на машините в предприятието.
Отговаря за локализирането и отстраняването на възникнали повреди в апаратурата и оборудването.
Участва във вземането на технически решения, с цел оптимизиране на производствените процеси и повишаване на ефективността.
Следи за ефективно разпределение на натоварването на машините и работното оборудване.
Прави заявки за доставка на резервни части, инструменти и лични предпазни средства.
Участва в изработването на вътрешни актове на предприятието, касаещи здравословните и безопасни условия на труд.
Следи за годишните измервания на фактори на работната среда, пожарна безопасност и други спомагателни дейности.
Води и съхранява техническата документация и монтажните схеми на устройствата и оборудването.
Присъства при приемането на строителни и ремонтни работи и дава указания на работниците за провеждането им.

Изисквания:

Висше техническо образование
Познания и опит в електрониката и електротехниката;
Владеене на английски език - писмено и говоримо;
Компютърна грамотност - MS Office, CAD- програми
Шофьорска книжка;

Ние предлагаме:

Работа в бързоразвиваща се компания;
Вътрешнофирмено обучение;
Трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство;
Атрактивна бонусна схема;
Социален пакет;

Cross Source LTD - Recruitment Agency (license № 2767 from 21.03.2017)

Информация за контакт

Телефон: 0897 902220

ITCD 2024 Employers