HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Инженер сградна автоматизация - промишлено строителство
София
full-time

София full-time

Job Description

Супервайзър - Търговски екип
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент, който е българска компания, ангажирана в бизнес процесите и нуждите на клиентите в областта на жилищна инфраструктурата, информационната сигурност и дигиталната трансформация търсим:

Инженер - Сградна автоматизация

Търсения от нас специалист ще работи по някой от най-големите им проекти свързани с изграждането на различни бизнес сгради, логистични центрове и производствени предприятия, като ще отговаря за цялостната "смарт" система в тях и процеса по нейното изграждане и въвеждане в експлоатация.

Основни отговорности:

Изготвянето на технически решения по част Сградна автоматизация;
Работа по финансови предложения за цялостните проекти;
Комуникацията с клиенти и решаване на технически и функционални въпроси;
Проектирането на предложените технически решения;
Комуникацията с доставчици на оборудване във връзка с изготването на различни технически предложения;
Координиране на процеси с различни подизпълнители и фирми.

Компанията предлага:

Отлично основно възнаграждение + Допълнителен бонус;
Допълнително здравно застраховане;
Стандартно работно време – 09:00 – 18:00ч.;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Работа във водеща компания с установено име и позиции;
Гарантирано развитие и включаване на възнаграждението га годишна база.

Изисквания към кандидата:

Опит със системи за сградна автоматизация (BMS / КИПиА);
Предимство ще бъде притежаван опит с AutoCad;
Проактивност и високо ниво на отговорност към ежедневните задачи;
Желание за проектиране и изпълнение на системи в сферата на Сградната автоматизация;
Добро ниво на Английски език;
Шофьорска книжка – категория В.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers