ОПТИКС АД
more than 300 служителя Apply
Инженер технолог - програмист на системи с ЦПУ
Индустриална зона Божурище
full-time

Индустриална зона Божурище full-time

About us

ИНЖЕНЕР ТЕХНОЛОГ - ПРОГРАМИСТ НА СИСТЕМИ С ЦПУ
ПРИСЪЕДИНИ СЕ КЪМ НАШИЯ ОТБОР...

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение, ОПТИКС АД извършва целия производствен процес - от проектиране и реализиране на прототипи до серийно производство. Производството на компанията е разположено на 5 площадки с различни локации, включително в София.
Във връзка със стартиране на ново производствено звено за прецизни механични детайли с приложение във фината механика и оптика на територията на Икономическа и индустриална зона – Божурище

Responsibilities

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Проектиране на технологични процеси за изработка на тънкостенни механични детайли за уредостроене, приборостроене, фина механика и оптика
• Създаване на управляващи програми за ММ с ЦПУ – стругове и обработващи центри
• Владеене на CAD CAM софтуер. Програмиране с G-код
• Проектиране на нестандартни приспособления и технологична екипировка
• Въвеждане в производство на иновативни решения
• Нормиране и оценка на технологичните операции
• Изготвяне на технологична документация

Requirements and necessary skills

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Висше образование в областта на машиностроителни технологии и производствена техника
• Професионален стаж по специалността ще се счита за предимство
• Работа с CAD/CAM – Siemens NX ще се счита за предимство
• Опит с работа с ММ с ЦПУ
• Отговорност и умения за планиране на работата и спазване на поставените срокове
• Владеене на английски език – работно ниво

We offer

ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАМЕ
• Отлично възнаграждение
• Пълна подкрепа от ръководството на компанията
• Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията
• Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот (бонус „Здраве“, бонус „Аз не пуша“)
• Великденски и Коледен бонус
• Допълнителни финансови стимули според постигнатите резултати
• Организирани социални мероприятия и тиймбилдинги
Месторабота: Икономическа и индустриална зона – Божурище
Careerdays.bg