Касиер-продавач в хранителна верига магазини
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За наш клиент, водеща верига супермаркети в страната, търсим да назначим Продавач-касиери за гр. София за следните магазини с местоположение:
- кв. Средец;
- кв. Зона Б 5-3;
- кв. Хладилника;
- кв. Драгалевци – тази локация е с възможност за работа на 6 или 8 часов работен ден.

Отговорности

* Работа на каса;
* подреждане на стока;
* консултиране на клиентите;
* печене на хляб.

Изисквания и необходими умения

* Имате завършено средно образование;
* сте комуникативни и общителни;
* обичате разнообразието и динамиката;
* се стремите към развитие

Ние Ви предлагаме

* 1200лв. стартово заплащане + трудов договор на пълни осигуровки;
* 60лв. ваучери за храна;
* допълнително здравно осигуряване;
* коректен работодател и работно място без удръжки и глоби;
* безплатни напитки;
* 8 часови работни смени и дългосрочна заетост;
* реална възможност за развитие (95% от управленските кадри в обектите са стартирали от позиция касиер-продавач!);
* допълнителни дни платен отпуск;
* възможност да изберете удобна за вас локация:

Не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография, а ако имате въпроси може да се обадите на тел. 0889 246 144.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Careerdays.bg