Кофражисти, Арматуристи, Дърводелци - Германия
Франкфурт ам Майн, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Франкфурт ам Майн, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Немска фирма за подбор на персонал act GmbH търси да назначи:
- Кофражисти
- Арматуристи
- Дърводелци

Отговорности

Работното място е цех за бетонни елементи (заготовки), работи се на закрито. Възможни работни места из цяла Германия. Повече от 20 цеха различни градове.

Изисквания и необходими умения

- Опит в сферата на грубо строителство: кофраж, бетон или арамтура;
- Или опит като дърводелец/(Tischler/ Schreiner);
- Опит с технически чертежи е голямо предимство;
- Немски език е голямо предимство;
- Умения за работа в екип;
- Отговорност и професионализъм.

Ние Ви предлагаме

- Безплатно настаняване (за сметка на работодателя);
- Немски неограничен трудов договор;
- Добро заплащане;
- Здравни осигуровки;
- 25 дена платена отпуска в годината;
- Добър работен колектив;
- Професионално и отговорно отношение от страна на фирмата.

Информацията за заплата се дава по време на интервю и се определея по опит и умения на кандидата. При интерес моля на: +49 151 75394579, или на Whatsapp: +49 151 54840215. Очакваме вашите обаждания!

Информация за контакт

Телефон: 004915154840215

ITCD