Консултант клиентски запитвания с европейски езици
Бургас, Варна, Софийска област, София, работа от вкъщи
От 2000 до 3000 лв.

Бургас, Варна, Софийска област, София, работа от вкъщи длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, търсим Консултант клиентски запитвания с европейски езици, за да се присъедини към екипа им.

Отговорности

Задължения и отговорности:

• Развивате професионалните си умения в област, която Ви е интересна – техническа поддръжка, клиентски запитвания, счетоводство и финанси и др.

• Водите кореспонденция с чуждестранни клиенти по телефон, имейл и/или чат;

• Помагате за намиране на решение на клиентски проблеми;

• Поддържате високо професионално ниво и изграждате дългосрочни отношения, които развиват бизнеса на компанията;

• Въвеждате необходимата информация във фирмените бази данни.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

• Отлично ниво на Немски, Френски, Полски, Руски, Португалски, Италиански, Испански или Холандски език;

• Английски език на работно ниво;

• Компютърна грамотност;

• Много добри комуникативни умения;

• Добри организационни умения и способност за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Като част от екипа, ще получиш:

• Възможност за кариерно развитие в утвърдена международна компания;

• Атрактивна заплата, комбинирана с допълнителна бонусна схема;

• Богат социален пакет - карта за спорт, безплатни напитки и храна в офиса, релакс зона, тиймбилдинги, частична възможност за работа от вкъщи и други;

• Различни обучения и сертификати за служителите;

• Приветлива и модерна офис атмосфера с комуникативна локация;

• Динамична и предизвикателна работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Информация за контакт

Телефон: +359 882 547 907

ITCD 2024 Employers