Консултант - продажби
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За наш клиент - Търговска верига за мода, една от най-големите международни модни компании с най-известните марки, търсим хора с хъс да бъдат най-добрите на позицията – Консултант – моден магазин.

Отговорности

• Консултиране и обслужване на клиентите, като се определят индивидуалните нужди на всеки клиент с професионални стайлинг съвети;
• осигуряване на високо ниво на обслужване;
• приемане на стока и аранжиране на магазина, спазвайки естетиката и корпоративните стандарти;
• обработване на плащания и следене на складови наличности.

Изисквания и необходими умения

• Ентусиазираност и положителна нагласа;
• интерес към придизвикателствата и новостите в модата;
• амбициозност и желание да се развиват и усъвършенстват;
• желание да бъде най-добрия търговец.

Ние Ви предлагаме

• Отлично заплащане + бонуси;
• работа на осем часов работен ден, на смени по предварително изготвен график (40 часа седмично), 1 час обедна почивка;
• работа в постоянно развиваща се компания с позитивен и динамичен екип;
• възможност за реализация в света на търговията в известен международен моден бранд;
• сигурност и дългосрочни отношения;
• удобни и лесно достъпни локации на работа, от които може да избираш:
- Мол Сердика;
- Парадайс Мол.

При интерес, изпрати директно своята автобиографията или се обади на тел. 0889246144!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Careerdays.bg