ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА
Консултант продажби и обслужване - Слънчев бряг
Слънчев Бряг

Слънчев Бряг длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Искаш ли да бъдеш част от най- голямата финансова група в България? Сега е твоята възможност да се присъединиш, като Консултант Продажби и Обслужване!

При нас ще намериш:
Уникална възможност за старт на своята кариера или надграждане и усъвършенстване на знанията, и допълнително професионално развитие. Условията включват:
Конкурентно за сферата възнаграждение и атрактивна бонусна схема
Допълнителна финансова премия в края на годината при постигане на добри резултати
Преференциални условия при ползване на продукти и услуги от всички дружества, част от КВС в България
Допълнително здравно осигуряване
Застраховка Живот/ Злополука
Ваучери за храна
Допълнителна финансова подкрепа за важни събития от личен характер
25 дни платен годишен отпуск
Преференциална такса за ползване на карта за спорт
Възможност за присъединяване към солидарен фонд, който подпомага служителите и техните семейства при нужда

Позицията предлага:
Надграждане и огромен потенциал за развитие в модерна и иновативна среда, в която високо се цени личната инициатива, идеите и добрата работа в екип. И още:
Динамика и развитие на продажбените умения;
Активна комуникация и сътрудничество с клиенти;
Предлагане и представяне на банкови продукти и услуги на банката;
Консултиране за застрахователни и спестовни продукти;
Насърчаване и подпомагане на клиентите за използване на дигиталните канали и зоните за самообслужване;
Работа с парични средства;

Изисквания за позицията:
Завършено средно/висше образование, или в процес на завършване (икономическа специалност се счита за предимство);
Фокус върху клиентската удовлетвореност и добра търговска ориентация;
Компютърна грамотност и добро владеене на английски език се счита за предимство;
Добре развити комуникационни умения, екипен дух и мотивация за постигане на професионални и личностни резултати.

В случай, че искате да станете част от страхотния ни екип, моля изпратете ни своя актуална
автобиография и мотивационно писмо.
Моля имайте предвид, че само кандидатите одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и личните Ви данни се обработват при спазване на Общия регламент за защита на данните и ЗЗЛД.

Нашите хора са нашия бранд! Стани част от нас! # TeamBlue

ITCD 2024 Employers