Консултант продажби на IT услуги
Sofia
От 2000 до 3000 лв.

Sofia длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент - международна компания, търсим да назначим: Консултант продажби на IT продукти

Отговорности

Основни отговорности:

* Актива комуникация с представители на учебния сектор с цел успешно внедряване и използване на IT инструменти;
* Техническа потдръжка при нужда от плавно внедряване и използване на IT системи;
* Информиране на представителите на учебния сектор за иновативните идеи и съвети за тяхното използване;
* Непрекъснато усъвършенстване и осъществяване на IT продажби, както и статистика и проучане на активната конкуренция на пазара;
* Предоставяне на обратна връзка на партьорите за използваните услуги, внасяне на предложения за дигитална трансформация на стратегическите акаунти;

Изисквания и необходими умения

Необходими умения:

* Предишен опит в областта на продажбата на IT услуги е задължителен;
* Отлични комуникатовни умения;
* Добър английски език;
* Мотивация за развиване;

Ние Ви предлагаме

Нашия клиент предлага:

* Въвеждащо обучение и реална възможност за кариерно развитие;
* Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
* Приятна и предизвикателна работна среда;
* Отлично възнаграждение.

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Careerdays.bg