Кредитен специалист гр. София
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме Кеш Кредит – компания с лидерска позиция в кредитирането. Отличителни за нас са – иновативният подход към бизнеса, технологичните решения, цялостното обслужване на клиента на най-високо ниво.
Вярваме, че клиента е основата на бизнеса, а служителите ни са ключа към развитието на компанията. Благодарение на тях мечтите в нашата компания се превръщат в проекти, а целите в постижения. Ето и някои постиженията, които постигнахме заедно:
• Предоставяме единственото в България одобрение за кредит до 6 мин.
• Стартирахме първото в света кандидатстване за кредит през Viber
• На 13-то място сме в ТОП 100 на най-добрите работодатели в България за 2022г.

С цел разширяване на бизнеса ни, търсим да назначим КРЕДИТЕН СПЕЦИАЛИСТ за град София.

Отговорности

Отговаряш за:
• Представяне на нашите финансови услуги пред потенциални и настоящи клиенти;
• Раздаване на рекламни материали;
• Обслужване на клиенти в офиса;
• Обслужване на клиентите след продажбата;
• Работа с клиенти в просрочие;

Изисквания и необходими умения

Необходими са:
• Добри комуникативни умения;
• Търговски умения;
• Креативно мислене;
• Амбиция за постигане на високи резултати;
• Отговорност и организираност;

Ние Ви предлагаме

Нашето предложение включва:
• Атрактивно заплащане според постигнатите резултати;
• Програма за обучение от първия работен ден;
• Кариерно развитие + Трудов договор;
• Мотивираща среда за работа;
• Коректност;

Информация за контакт

Телефон: 0884624679

ITCD 2024 Employers