Описание
Tanya Georgieva Stankova
Weisenburg Str.49
93055 Regensburg
0941 600 111 12
Квалифицирани медицински сестри за работа в Германия
Медицински сестри за работа в Германия

Artifex е млада иновативна фирма намираща се в Германия.
Ние набираме Медицински сестри със завършено висше образование за постоянна работа в Германия, град Регенсбург и околността.
Оказваме пълно съдействие на нашите служители с документацията и уреждането на работните отношения. Помагаме с регистрирането Ви в Германия, с откриването на банкова сметка и здравни осигуровки.
Ангажираме се с търсенето на жилище, преди да сте дошли в Германия.
Ние осигуряваме на нашите служители не само работа, но и добри условия за живот за Вас и Вашето семейство, в една от най-развитите и добре заплатени държави в света – Германия!
Повече информация може да откриете на нашата страница: www.artifex-personal.com !

Задължения и отговорности:

Грижа и подкрепа на нуждаещи се от обгрижване възрастни хора,
Изпълнения на поставените лекарски предписания Водене на писмена документация
Работното време е от 35-40 часа в седмицата.

Изисквания към кандидатите:

Завършено висше образование със специалност Медицинска сестра
Професионален опит
Отговорност, Гъвкавост, Коректност
Готовност за работа на смени (Сутрин, обед, вечер) / дежурствата се заплащат допълнително

Ние Ви предлагаме:

Парично възнаграждение в размер на 1600-1800 € бруто.
След получаване на разрешението Ви за работа в Германия по специалността, паричното възнаграждение става в размер на 1850-2250 € бруто.
За да получите Вашият сертификат за работа в Германия е нужно ниво на немски език Б2. Това не бива да Ви плаши, защото Artifex Ви предоставя безплатни курсове по немски език.

Безсрочен договор за работа!!!
БЕЗ КОМИСИОННИ!!!