Хитачи Енерджи България ЕООД
Манипулант, отдел Бояджийно
Севлиево
full-time

Севлиево full-time

About us

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Responsibilities

Почиства и подготвя детайлите или частите за машинно или ръчно боядисване;
Познава и спазва изискванията за подготовка, употреба, съхранение и изхвърляне на бои, грундове, лакове и други спомагателни вещества или химикали;
Познава и спазва приложимите работни процедури;
Изпълнява и други задължения пряко свързани с работата.

Requirements and necessary skills

Средно образование, техническо ще бъде предимство;
Възможност за работа на смени;
Изпълнителност и отговорност;
Внимание към детайла;
Сръчност;
Умение за работа в колектив.

We offer

13-та заплата;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване ;
Осигурен транспорт;
Финансова помощ при релокация;
Допълнителни бонуси.
ITCD 2024 Employers