Машинен оператор, помощник за производство на филтрови пръчки
Пловдив
От 1000 до 1500 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Юрий ГагаринАД е водеща българска компания, специализирана в производството на многоцветни луксозни опаковки и етикети от хартия и картон за цигарената, хранително-вкусовата, козметичната, парфюмерийната и фармацевтичната промишлености. Приоритет в дейността на компанията е и производството на моноацетатни и комбинирани филтри за цигари.

Отговорности

• Обслужва машината и зарежда с необходимите материали;
• Следи за качеството на произведената продукция;
• Спазва изискванията на системата за управление на качеството.

Изисквания и необходими умения

• Умение за работа в екип;
• Средно образование;
• Точност, лоялност, коректност и желание за работа;
• Готовност за работа на смени /първа, втора и нощна - на пълно работно време 8ч/.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Здравославни и безопасни условия на труд;
- Възможности за професионално обучение и развитие;
- Социални придобивки;
- Служебен транспорт в рамките на града;
- Ваучери за храна;
- Собствено столово хранене, с поевтиняване на храната;
- Допълнителна здравна застраховка;
- Почивни дни събота и неделя, както и всички официални празници;
- Удобно местоположение на 10 минути от центъра на града.

Информация за контакт

Телефон: 0887556784

ITCD 2024 Employers