Майстор Палачинки
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Палачинки Конфитюр търси да назначи Продавач - консултант за магазина си намиращ се в центъра на София, на ул. \"Шишман\" 41.

Приятна и уютна обстановка, вкусни и истински палачинки приготвяни с ежедневно доставяни продукти и поднесени от Вас много любов!

Отговорности

Работата е свързана с обслужване на клиенти, приготвяне и гарниране на палачинки, кафе, прясно изцедени плодови сокове, работа на каса, приемане и описване на стока, подреждане и аранжиране на рафтове по установен фирмен стандарт.

Работното време - 2/2 от 10:00 до 20:00 ч.

Изисквания и необходими умения

Държим на приветливо и любезно отношение към клиентите си, високо ниво на професионална и лична хигиена.

Ние Ви предлагаме

Стартовото заплащане е в размерна 1550 лв. бруто.
Трудов договор!
Кандидатите с опит в сферата са с предимство.
При интерес - 0895797444
Желаем Ви успех!

Информация за контакт

Телефон: 0895797444

ITCD 2024 Employers