Мениджър бизнес развитие
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Ай Кеър ООД е водеща конкурентна компания, развиваща се с буйни темпове в сферата на услугите и по-конкретно в извършването на професионално почистване на офиси, домове, административни сгради, складови площи. Благодарение на безкомпромисното ни отношение към предлаганото качество през годините с лекота увеличаваме броя на доволните клиенти и обема си на работа.

Ние не спираме да се развиваме, вярвайки, че успехът в бизнеса не е спринт на къси разстояния, а маратон. В тази връзка търсим да привлечем в екипа си "Мениджър бизнес развитие", с който да продължим да растем и да обогатяваме портфолиото си от клиенти.

Отговорности

Вашите задачи :
- Поддържане и развиване на активни отношения с настоящи и бъдещи /потенциални/клиенти
- Срещи и презентации на продуктовата гама пред клиенти
- Анализ на пазара и предложения за привличане на нови клиенти
- Координиране и административно обслужване на продажбите- изготвяне на оферти и проследяване на наличните количества
- Изготвяне на справки и анализи за нуждите на Управлението на фирмата

Изисквания и необходими умения

Отлични комуникативни и презентационни умения
- Търговски нюх и опит при работа с клиенти
- Инициативност и способност за работа в динамична среда
- Свидетелство за Управление на МПС
- Завършено средно или висше образование

Ние Ви предлагаме

Работа в утвърдена фирма и конкурентно заплащане
- Фиксирана месечна заплата и бонусна система, в зависимост от продажбите
- Ваучери за храна
- Петдневна работна седмица
- Служебен автомобил,мобилен телефон и лаптоп
- Работа в млад и приятелски настроен колектив

Информация за контакт

Телефон: 0896385555

ITCD 2024 Employers